Jdi na obsah Jdi na menu
 


něco pro kluky (palici hlasky)

Strategické balení

Balení se nejčastěji skládá ze složky akční a strategické. První složka nás nutí jednat, dívku oslovit a vyvinout nějakou akci. Druhá složka nám zvyšuje šance na úspěch správně zvolenou strategií. Zatím jsem psal o balení, které začínalo složkou akční, a byl na ni kladen největší důraz. Jsou ale i případy, kdy je vhodnější připravit nejprve nějaký plán, zvolit strategii, zjistit maximum informací a pak se teprve odhodlat k útoku.


 

Často se mě lidé v mailech ptají, jak mají sbalit nějakou holku, kterou někde vídávají. O holce píšou jen, že je hezká a že se jim moc líbí a o sobě, že neví, co mají dělat a říct, aby ji sbalili. Pravděpodobně čekají, že z jejich strohého popisu situace vytvořím přesný návod, který jim zaručí okamžitý úspěch s minimem práce.

Když jim ale například navrhnu, aby ji alespoň ze začátku začali zdravit a dali se s ní časem do řeči, začnou si stěžovat, že netuší, jak mají začít a o čem potom mluvit. Je úplně jasné, že o holce vlastně vůbec nic neví, jen čekají na zázrak – a to je špatné.


 

Chystáte se sbalit holku, kterou někde potkáváte?

Strategické balení spočívá v tom, že si před akcí nejprve zmapujete terén a potom si vytvoříte plán k úspěšnému splnění cíle. Díky strategii jste totiž schopni získat výhodu a připravit se na možné tahy se strany „soupeře“. K tomu ovšem budete nejprve potřebovat zjistit o dívce co nejvíce informací, které vám pomohou s oslovením a usnadní komunikaci.

Jako první byste měli zjistit, jak se dívka jmenuje. Jméno je základ. Divili byste se, co všechno lze pomocí jména vypátrat, třeba ve vyhledávačích. Například se můžete dozvědět, kde studovala, jestli se zúčastnila nějakých soutěží, najít fotografie a podobně.

Potom se na ni poptejte svých kamarádů a kamarádek. Tím zjistíte další užitečné věci. Hlavně se ale zajímejte o to, co ji baví, v čem je dobrá, ale i o to, co nemá ráda a další. Pochopitelně se vyptáváním dozvíte děsnou spoustu zavádějících údajů, a proto na řadu přichází selekce.

Z toho, co jste zjistili od lidí, následně odstraňte veškeré pomluvy a senzace. Zajímejte se pouze o použitelné věci a naučte se je ve sdělení najít. Vzhledem k tomu že se fámy a lži podávají od ucha k uchu nejrychleji, je jasné, že se je dozvíte jako první. Většinou také platí pravidlo, že čím je člověk zajímavější, tím víc hloupostí o něm koluje. Nenechávejte se unést drby, ty vám k sbalení holky nepomůžou. Zaměřte se jen na použitelné skutečnosti.

Zjistit si informace je poměrně důležitá část strategického balení. Jakmile se už o dívce něco dozvíte, bude se vám lépe balit. Z dívčiných zájmů lze vybrat plno témat k rozhovoru. Nebojte se také nastudovat z jejích zálib to, co sami neznáte a dopředu se připravit. Pokud budete vypracovávat plán, měl by zahrnovat alespoň nejdůležitější body. A ty jsou samozřejmě oslovení, konverzace (=cesta k cíli) a cíl.


 

Příklady klasických plánů vycházející ze získaných informací:
 • „Náhodné setkávání“ – vyskytujete se na místech, kam ona chodí, ale neslintáte po ní. Vlastně si jí ani moc nevšímáte, maximálně se setkáte pohledem. Ideální místa jsou taková, která jsou spojena s její zálibou, či koníčkem. (Na koncertě její oblíbené kapely, v jejím oblíbeném klubu, na výstavě fotek…) Důležité je, aby si vás všimla. Potom jen stačí ji někde zase potkat a dělat, že máte pocit, že jste ji někde viděli – „Počkej, tebe znám. Aha, už vím, tys byla na tom koncertě skupiny XY, já věděl, že jsem tě někde viděl…“
 • „Společné zájmy“ – čtete si její oblíbenou knížku – tak, aby to viděla. Mluvíte s někým o věcech, které ji taky baví – tak, aby to slyšela. Když ji oslovíte, je lehké stočit téma na její/vaše zájmy. Navíc holka bude mile překvapená, že toho máte tolik společného.
 • „Znám tě?“ – Projdete kolem ní, pozdravíte ji a oslovíte jménem. Zatímco jdete dál, ona stojí překvapeně na místě a říká si: „Odkud mě zná?“ Když to uděláte příště zase, nevydrží to a zeptá se vás na to. Pokud umíte lhát, můžete zkusit vykládat o tom, že jste se jednou viděli tam a tam, nebo můžete být tajemní, jako hrad v Karpatech. Ale lepší je na její otázku moc přímo neodpovídat a přejít na téma, o kterém víte, že má ráda.

  „My se známe?“
  „No slyšel jsem, že máš ráda/se ti líbí ----“
  „Jak to víš?“
  „To přece není žádný tajemství, mně se taky líbí ----“
  Jakmile se chytne, máte vyhráno.

  Další ukázka třeba z VŠ:
  „Ahoj, Moniko.“
  „My se známe?“
  „No ty studuješ ----, vidíváme se občas na přednáškách. Minule jsem si všiml, že jsi četla ---– Jak se ti to líbilo?“

Plánů vycházejících ze získaných informací existuje nepřeberné množství. Jejich síla je v tom, že vy jste dopředu na balení připraveni, zatímco dívka o vás vůbec nic neví a tím pádem má značně omezené pole působnosti. Váš projev je sebevědomější, můžete si hrát, vytvářet různé „náhody“, ptát se vhodně na věci, které znáte a vyvarovat se toho, co nemá ráda. Důležité však je nevyklopit ze sebe všechno hned jak ji uvidíte („Víš, já jsem se na tebe ptal známých, tak proto to vím.“). Opravdový kouzelník přece taky neprozrazuje svoje triky divákovi. Zaujměte, nalákejte a vytáhněte ji na rande. Tam můžete pokračovat.

Jaké chování přináší úspěch?

Zkoušeli jste se někdy zamyslet nad tím, jak se běžně chováte při kontaktu s lidmi a jaký to má dopad na vaši úspěšnost v balení holek?


 

Plaché chování

Při chůzi hledíte často do země. Když mluvíte s lidmi, tak se jim málo díváte do očí a pokud ano, je váš pohled krátký a plachý. Pokud zahlédnete nějakou dívku, prohlížíte si ji spíše tak, aby vás moc neviděla, a když se setkáte očima, často uhnete, jako byste se na ni předtím nedívali. Delšího zrakového kontaktu se většinou bojíte, protože nevíte, co byste měli udělat dál. Někdy zvládnete i delší pokukování, ale na víc se necítíte a tak čekáte na nějaké znamení, které však nepřichází, a proto neuděláte nic. Doma si to vyčítáte, případně si slibujete, že příště se už budete chovat jinak.

Jde o velmi časté chování. Prezentuje se tak mnoho introvertů. Tento typ hodně věří na náhody a často si říká: „Až ji znovu uvidím, určitě už něco udělám.“, a pak je schopný každý den jezdit schválně ve stejnou dobu a čekat, až tu dívku znovu narazí. Když ji však znovu potká, jen po ní víc pokukuje a nejraději by, aby ona udělala ten první krok.

Výhody: Tohle chování přitahuje mateřské typy, protože v nich vzbuzuje touhu ochraňovat. Působíte velmi milým dojmem. To se dá využít hlavně u starších žen na úřadech, když o něco žádáte, nebo potřebujete něco vysvětlit.

Nevýhody: S tímto přístupem nikoho nesbalíte. Některé holky budete jistě přitahovat, protože z vás nebudou mít strach, ale abyste je sbalili, musíte je oslovit první a to se často nestane. Ve vztahu s holkami jste proto nejčastěji kamarád, kterému se svěřují.

Otevřené chování

Chodíte s hlavou vztyčenou, usmíváte se na lidi a nevyhýbáte se přímému pohledu do očí. Nemáte problém bavit se s cizími lidmi, zvládnete dobře mluvit. Když vidíte zajímavou holku, nebojíte se ji oslovit. Vždyť si spolu jen normálně povídáte. V balení máte velkou šanci. Ženám většinou takové chování imponuje a občas je i překvapuje, protože jsou zvyklejší na Plaché typy. Některé dívky s vámi však nic nechtějí mít, protože vám nevěří a mají se před vámi na pozoru.

Tento typ si většinou nic nedělá z odmítnutí. Nebere jej jako prohru, když něco nevyjde, jde se dál. Nejčastěji se vyskytuje u extrovertních lidí a dalších lidí, kteří si se cítí v pohodě a věří si. Což znamená, že takového chování může dosáhnout každý. Většina Plachých lidí to už poznala, když se jim například něco povedlo a byli na sebe hrdí nebo si dali pár panáků, kterými odbourali svoje zábrany.

Výhody: Oslovení vám nedělá problém, cítíte se v pohodě a máte dostatek sebevědomí, takže dívky přitahujete. Znáte plno dívek/kamarádek. Některé vás dokonce tajně obdivují a usilují o vás.

Nevýhody: Existují i holky, které se vás bojí, protože jste pro ně příliš velký balič. Vzhledem k tomu, že jste hodně vidět, počítejte s tím, že budete i hodně pomlouvaný a pro mnoho slabších a závistivých můžete být frajírek.

Kombinované chování

Samozřejmě, že spousta lidí disponuje oběma typy chování. Nečastěji však u kluků bývá dominantní Plachý typ, jenž se časem a zkušenostmi obohatí o prvky Otevřeného chování. Tahle kombinace je velmi silná, protože si svojí jemnou plachostí získá důvěru dívky a díky následnému útoku zajistí výhru.

Opačná kombinace je častá o něco méně, protože Otevřeným typům plachost nechybí a nepotřebují ji k úspěchu u žen. Ten si umí zajistit i bez ostýchavosti. 

Myslím, že je jasné, že samotný Plachý typ má nejmenší naději získat dívku. Takže pokud jste se v něm poznali, měli byste na sobě trošku pracovat, abyste svoji šanci zvýšili. Přitom stačí tak málo: Dívku oslovit.

Seznamování se v dešti

 

Všimli jste si někdy, jak se lidé v dešti sdružují? Mačkají se spolu v zastřešených zastávkách, potkávají se pod přečnívajícími střechami a postávají v průchodech domů, aby se na chvíli schovali před padajícími kapkami. A právě proto, že lidé hledají úkryt (bezpečí) před deštěm, se ochotně slučují do skupinek. Dokonce i pod přeplněným přístřeškem se vždy najde místo pro dalšího člověka, který se chce schovat také.

Byla by škoda tohoto chování nevyužít, že? Zkusme proto z faktu, že lidé nechtějí být mokří a hledají kam se schovat, vytěžit maximum a využijme jej k seznámení.


 

Existují dvě zajímavé možnosti, jak v takové chvíli dosáhnout kýženého výsledku. Jedna možnost je ta, že budete dívkám nabízet úkryt před deštěm a druhá, že budete naopak tím, kdo takovou skrýš hledá.

S deštníkem

Pokud jste se do špatného počasí vybavili, je možné otestovat případ první. Stačí si vyhlédnout nějakou slečnu bez deštníku a nabídnout jí azyl pod tím svým.

Abyste ji tam dostali, můžete zkusit cokoliv od slušňáka až po vtipálka a klidně můžete nějakou dívku za chůze schovat i bez mluvení. Určitě vám za to nevynadá, a i kdyby, tak ať si mokne, když je protivná.

Příklad první

Vy: „Nechceš se na chvilku schovat?“
Ona: „Ne, díky.“
Vy: „Co blázníš, já tě neukousnu. Pod ten deštník se v pohodě vlezeme dva a ty tu aspoň nebudeš moknout.“
(Pokud by dál odolávala, tak zabere, když se zaměříte na možné zničení její vizáže a zdraví, vlivem zhoršených povětrnostních podmínek.)
Vy: „Prosím tě, má to cenu moknout? Víš, jak budeš mít pak zplihlý vlasy a navlhlý oblečení? To je o zdraví…“


 

Příklad druhý

Vy: „Můžu tě vzít pod deštník?“
Ona: „Proč?“
Vy: „No já jsem si řekl, že každý den musím udělat aspoň jeden dobrý skutek, tak mi to nekaž a pojď se na chvíli schovat.“


 

Příklady jsou samozřejmě ilustrativní. Většina slečen totiž bude ochotně souhlasit, bez velkého doprošování

Bez deštníku

Pokud jste ten, který mokne, chytněte si nějakou slečnu a požádejte ji, jestli by vás na chvilku neschovala pod svůj deštník. Jestli si myslíte, že je to laciný trik, který prokoukne, tak se hodně pletete. Pokud u toho nebudete slintat a hypnotizovat její poprsí, povolí a vezme vás k sobě schovat většina z nich. Důležité je, aby vaše žádost zněla opravdu jako žádost a ne jako pozvání do postele.

Procházející slečny můžete dohnat a poprosit je, aby vás vzaly pod deštník aspoň kousek cesty, že hrozně prší. Stojící slečny stačí jen požádat, jestli byste se nemohli na chvilku schovat.

Jestli máte strach, že to nevyjde a ony odmítnou, vzpomeňte si na pohádku o Smolíčkovi. („Jen tři prstíčky strčíme a hned zase půjdeme.“) A zkuste to ve stejném duchu.

Příklad

Vy: „Prosím tě, mohl bych se na chvilku schovat pod tvůj deštník?“
Ona: „Ne / proč?“
Vy: „Jen na chvíli, aspoň na kousek.“ (strčíte pod něj hlavu a tváříte se vděčně) „Díky moc. Děsně lije a tady se není kde jinde schovat…“


 

Poznámka: Verze bez deštníku chce trošku víc iniciativy. Pokud se na to necítíte, tak aspoň někdy vyzkoušejte seznamování s deštníkem, třeba vám půjde lépe. 

Rozhodně však nemá nikdy cenu čekat se seznamování až na skvělé počasí, skvělou příležitost a další skvělé okolnosti. To byste taky klidně mohli čekat až do Soudného dne. Na dokonalé podmínky se nespoléhejte a na nedokonalé nevymlouvejte – zkuste jich raději využít. Jak vidíte, i déšť může být skvělý seznamovací prostředek

 

Příručka jak ji sbalit!!!

Jako nemusíte se tím řídit ale jestly si nevíte rady tak to skuste!!!

1. Cíl balení

Je dobré si nejdříve ujasnit, co vlastně chcete. Pokud je Vaším cílem zamilovat se, či oženit se, tak přestaňte číst tento článek.

Pokud ale chcete píchat proto, že Vás to baví, a nechcete se přitom nijak vázat, přicházet o osobní svobodu, jste tu na správném místě. Osobní svoboda je nejzákladnější mužské právo, a každá Vaše partnerka to musí respektovat. Pokud ne, běžte jinam!

2. Objekt balení

Pokud máte vkus jako já, tedy, vzrušují Vás výhradně mladé kusy, čerstvé, štíhlé, s krásnou pletí a zářivým chrupem, je Váš výběr poněkud omezen. Budete se muset prostě více snažit, protože kusy starší, propíchané, či škaredé, nezajímavé, tvoří většinu, a Vás nezajímají.

Pokud se spokojíte, po pátém pivu, s pícháním do čehokoliv, co je kolem, ztrácíte úroveň. Tlusté šeredky se špatnou pletí mohou být možná dobré jako kamarádky, ale, od toho máte kamarády, ne?

Mladé holky mají hned několik výhod:

 • většinou jsou štíhlé, a pěkné, ještě se nepodobají na svoje tlusté mámy (za 5-10 let ale budou, pozor na to!),
 • těší se, až se naučí něco nového, což znamená, že je můžete snadno ovládat a vnutit jim Vaše sexuální potřeby, jako to nové a správné,
 • jsou většinou přirozeně submisivní,
 • chtějí Vás potěšit, jste pro ně princ, který je starší, moudřejší a zkušenější, a ony chtějí být od Vás pochváleny, že to dělají fakt dobře (příkladem může být hrdý výraz úspěchu ve tváři jedné mé kamarádky, poté, co mi jej poprvé vykouřila až do konce, aniž by se udusila, či mi jej podřela zubama; celá jen zářila, tak byla na sebe pyšná!),
 • mladé holky mají občas sice menší prsa, ale zase jsou pevná a vztyčená, rostoucí, jsou v nich takové ty pevné hrudky, které se už ve 20-ti někam vytrácí,
 • mladé holky ještě nejsou tak propíchané a celkově opotřebované jako jejich starší kolegyně,
 • ke všem těmto kvalitám, jsou mladé holky i velice naivní, pokud hrajete mírné divadlo, je až nemorálně snadné je získat.

Myslím, že důvodů, proč mladé pevné kusy, by se našlo mnohem více, nicméně, základní představu to asi dává.

3. Kde balit?

Paradoxně nejméně vhodné jsou místa, kam se lidé chodí hromadně bavit (a jsou známé mezi cizinci). Taková “Solidní nejistota” má poměr ženy:muži tak 20%:80%, a to polovina z těch holek jsou šlapky, které čekají na své cizince. Prostě, tato místa jsou totální ztráta času (zase tam ale dělají dobrou zelnou polévku s moravskou klobásou, i ve 3:00 hodiny ráno; po nějaké akci se ta polévka může docela hodit).

Dost k ničemu jsou i místa jako “Roxy”, jsou tu sice mladý kusy, ale chtěj jen tancovat to 4:00 do rána, a pak jdou domů, popřípadě, jedou domů vlakem či autobusem, pokud nejsou z Prahy.

Vhodné jsou naopak bary, kavárny, některé diskotéky, menší podniky, slušná je “Mecca”.

Vhodné je ale vlastně jakékoliv místo, pokud vidíte krásnou holku, co prodává boty na Andělu, tak s ní hlavně promluvte, a pozvěte ji večer na drink, bude moc ráda. Holky to chtějí taky :-)

4. Jak balit?

Matka příroda zařídila, že ženy, podvědomě, hledají samce, co jsou vůdčími typy, dá se u nich totiž očekávat vysoká schopnost oplození ženy, a schopnost se o potomka následně postarat.

Co z toho vyplývá? Pro sbalení holky není nutná extrémní krása, či drahé auto (je to s ním ovšem jednodušší, než pokud ji odvážíte domů Trabantem), ženy kromě krásy fyzické zajímá i krása a síla ducha (pod čímž již vědomě vidí sílu bankovního konta).

Hlavní tedy je - sebevědomí, a nebát se kteroukoliv, kdekoliv, nadšeně a pozitivně, oslovit. Kdo nic nezkusí, rozhodně nic nedokáže… ;-)

Nicméně, konec teorie, příchází pár konkrétních strategií:

 • Vemte si s kamarádem Cadillac, zajděte klidně i do té “Solidní nejistoty”, bývá tam v pátek a sobotu dost velice mladejch holek z okolí Prahy. Něco společně popijte, a pak je pozvěte na nadívané křepelky do Hotelu Sen. Je to 20km od Prahy, privátní salónek. 100% holek to přijme, není to násilné, nemají důvod to odmítnout. Dosud nic neprožily, jsou prostě, pro tu chvíli, jako nádherné a okouzlující princezny zvány na zámek, limuzínou, na hostinu, a na dobré víno. V deset večer se tam zavírá bazén, stačí ale člověkovi od bazénu dát tak 1.000 Kč, a nechá jej otevřený, i s whirpoolem, jen pro Vás. Nikdo samozřejmě nemá plavky, a čtyři nahá těla v bazénu, to prostě vždy dopadne tím správným způsobem :-)
 • Odpoledne potkáte moc pěknou prodavačku někde na Andělu, pozvete ji večer na drink. Pokud jí bude tak 20 let, klidně jí vyprávějte, jak máte rád “krásné mladé kusy”, tak 16-18, pevná a pružná těla. V tu chvíli bude zmatená a pohoršeně naštvaná. Normálně jí toto žádný kluk nevypráví, naopak, skládá komplimenty jí. Potom, co jí ale koupíte dva drinky, a řeknete pár jemných slov, bude v té správné náladě, Vám dokázat, že i její tělo je krásné a pevné, a navíc umí mnohem lépe kouřit, než ty 16-18ti leté.
 • Pokud jste v baru sám, a narazíte na dvě krásné kamarádky, co si jdou vyrazit bez svého přítele (nechají je doma), a nechcete s nimi jet zrovna do Hotelu Sen, pozvěte je třeba do svého ateliéru na focení. Každá holka se chce fotit. Zavolejte Vaší známé, která jim udělá kosmetiku, ať to získá profesionální lesk, svlékněte je do kalhotek, nebo jim svlékněte i to, a místo nich jim omotejte kolem těla třeba provazy (umělecká fotografie!), namažte je olejem, udělejte pár fotek jak se líbají, a pokud se v tu chvíli něco nestane, tak jsou ony i Vy frigidní.
 • Jsou samozřejmě i krásné holky, které chtějí píchat, jen když jsou “zamilované”. Pokud za to stojí, je potřeba se snažit poněkud více. Holky hledají partnery nejen sebevědomé, ale i jemné a pozorné, něžné, zaměřené na detail. Jednu kamarádku třeba doslova dojal příběh, o starém pánovi, co prodával na ulici mandarinky, krásné, velké, bez pecek, jednu mi dal jen tak zdarma, protože jsem mu říkal, že mi s pecičkami nechutnají, prostě správnej chlapík, a měl ty mandarinky fakt skvělé, tak jsem od něj koupil dvě kila, a něco donesl i té holce a toto jí vyprávěl… Tento prostej, lidskej, příběh, ji přesvědčil, že ve mě je jemné, a citlivé jádro, ona mě miluje, a chce toho večera se mnou ztratit svoje panenství :-) Taky jsem ji miloval, dělám vše upřímně :-)

5. Na co si dát pozor?

 • Na kurvy. Nemyslím tím, jen ženy ve “veřejných domech”, ale jakoukoliv chudou holku, která chce píchat viditelně jen pro to, aby měla nějaké hmotné výhody. I když to je třeba jen dobití Twist kupónu na jejím telefonu… Tyto holky neumí píchat, jsou nudné, bez ducha. A je jich v dnešní konzumní době moc.
 • Na alkohol. Když pijete moc, tak se Vám nepostaví. Když si vezmete Viagru, tak Vám bude sice stát 10 hodin v kuse, holka bude po dvaceti orgasmech více než spokojená, ale Vy ne, protože se neuděláte. Nejde to. Viagra a alkohol nejdou do sebe.
 • Nikoho nebaví píchat s kondomem, je to jako líbat někoho přes sklo. Mladé holky jsou zdravé, ale, ehhh, no to je na zvážení každého.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

For instance of Blood Influence

(AeruraMergyTed, 10. 10. 2018 18:28)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france-belgique/

Simple Ways to Lower Blood Pressure

(AEntipsewapsep, 31. 8. 2018 18:11)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-100mg-tablette/

koukni se na to klidne 100x pls ada

(adela, 21. 1. 2011 8:06)

mas to moc pekne ale je tu vice hlouposti nez zajimavosti tak hele mam novoou stranku me tu moji blokly a varujute pak te taky zabloknou tak si zacni delat novou ako ja ta moje je www.salvetky.estranky.cz

 

 


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 23909
Měsíc: 121
Den: 3